Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо повноваження органу охорони культурної спадщини у погодженні матеріалів вибору місця розташування земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах міст обласного значення

 

 Вибір місця розташування земельної ділянки та надання дозволу і вимог на розроблення проекту її відведення здійснюються у порядку, встановленому статтею 151 цього Кодексу (частина сьома статті 118 та частина четверта статті 123 Земельного кодексу України).

Статтею 151 зазначеного Кодексу передбачено, що територіальні органи виконавчої влади з питань земельних ресурсів, органи містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини, природоохоронні і санітарно-епідеміологічні органи, а також відповідні територіальні органи виконавчої влади з питань лісового або водного господарства (у разі вилучення (викупу), надання, зміни цільового призначення земельних ділянок лісогосподарського призначення чи водного фонду) протягом трьох тижнів з дня одержання заяви (клопотання) про вибір місця розташування земельної ділянки надають відповідній сільській, селищній, міській, районній, обласній раді чи Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевій державній адміністрації висновок про можливість відведення земельної ділянки для цілей, зазначених у заяві (клопотанні), граничні розміри земельної ділянки та її площу, склад угідь земель, вимоги щодо відведення земельної ділянки.

Згідно із частиною дев'ятою статті 118 та частини шостої статті 123 Земельного кодексу України розроблений проект відведення земельної ділянки погоджується з територіальним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів, органом містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, а також з відповідним територіальним органом виконавчої влади з питань лісового або водного господарства (у разі вилучення (викупу), надання, зміни цільового призначення земельних ділянок лісогосподарського призначення чи водного фонду).

Отже, перелік державних органів, що обов'язково погоджують матеріали вибору місця розташування земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, в тому числі, охорони культурної спадщини, викладений у статтях 118, 123, 151 Земельного кодексу України і є вичерпним.

Відповідно до вищезазначеного, надання необхідних висновків належить до повноважень територіальних органів виконавчої влади з питань охорони культурної спадщини, структурні; підрозділи відповідних міських рад, таких повноважень не мають.

Лист від 13.08.2009 р. N 11216/20/4-09

Державний комітет України із земельних ресурсів

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали