Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо отримання дозволу на будівництво тимчасових споруд та розміщення реклами

 

 Відповідно до статті 24 Закону України "Про планування і забудову територій" порядок отримання дозволу на будівництво тимчасових споруд та розміщення реклами визначається місцевими правилами забудови. Крім того, зазначеним законом передбачено, що місцеві правила забудови затверджуються відповідними радами, а вимоги до утримання будинків, споруд і впорядкування територій також визначаються місцевими правилами забудови.

Так, наприклад, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 23 серпня 2007 року N 1100 "Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Києві", зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у місті Києві 28 серпня 2007 р. за N 21/756, рекламні конструкції типу "Біллборди" - великоформатні щити, що стоять окремо, площею однієї рекламної площини 12 кв. м і більше у разі розташування в одному напрямі - тип, габарити та інтервали між конструкціями повинні бути ідентичними (не менш 100 метрів, крім розміщення згідно з проектно-дозвільною документацією, яка визначає можливість зменшення таких відстаней).

Рішенням Київської міської ради VI сесії XXIV скликання від 27 листопада 2003 року N 220/1094 "Про затвердження Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва" визначено, що фасад будинку, споруди - зовнішня частина будинку, споруди з усіма елементами від покрівлі до вимощення. Елемент фасаду - конструктивний, декоративний, технологічний елемент на фасаді будинку, споруди, розміщений згідно з проектними рішеннями (карнизи, піддашки, балкони, лоджії, вікна, елементи зовнішнього водовідведення, стики стінових панелей зовнішніх стін, цоколі, приямки, огорожа на даху тощо).

Аналогічні норми можуть визначатися актами відповідних рад.

Лист від 22.02.2008 р. N 24/4-396

Мінрегіонбуд України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали