Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо допомоги по тимчасовій непрацездатності громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

 Відповідно до пункту 8 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 р. N 936, витрати, пов'язані з оплатою особам, застрахованим у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності, листків непрацездатності за період лікування в санаторіях, виплати понад установлені законодавством розміри допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах здійснюються підприємствами за рахунок коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, пов'язаними з народженням та похованням.

Мінпраці є головним розпорядником бюджетних коштів за програмою "Допомога по тимчасовій непрацездатності громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (КПКВ 2501270), у межах якої здійснюється відшкодування Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зазначених витрат на підставі розрахункових даних про використання коштів.

Оплата чорнобильцям перших п'яти днів тимчасової непрацездатності понад обсяги гарантій, установлених для решти працівників, за рахунок бюджетних коштів, передбачених на виконання вказаної програми Мінпраці не здійснюється.

Лист від 04.11.2010 р. N 292/18/99-10

Міністерство праці та соціальної політики України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали