Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах

Про затвердження розміру щомісячної готівкової виплати для надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах

Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації
від 30 травня 2018 року N 401

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області
18 червня 2018 р. за N 33/1648

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року N 197 "Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах" (Постанова N 197), керуючись статтями 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити розмір щомісячної готівкової виплати для окремих категорій населення, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, у сумі 130,00 гривень.

Розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду у міському комунальному транспорті в області 4,33 гривні на 30 поїздок.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування прийняти відповідні рішення щодо надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах, а також розглянути питання щодо можливості збільшення кількості поїздок та розміру суми щомісячної готівкової виплати для окремих категорій осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М. Є. Черняка.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

 

Перший заступник голови
обласної державної адміністрації

М. Л. Беккер

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. начальника Північно-східного
офісу Держаудитслужби України

А. Г. Єгіозар'ян

Голова об'єднання
профспілок харківської області

С. А. Тесленко

Голова Державної
регуляторної служби України

К. М. Ляпіна
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали