Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження переліку об'єктів та заходів, фінансування яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок залишку передбаченої обласному бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.02.2020 р. N 172-р

Про затвердження переліку об'єктів та заходів, фінансування яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок залишку передбаченої обласному бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2012 року N 106 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій" (Постанова N 106) (зі змінами), та, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року N 39-р (Розпорядження N 39-р) (зі змінами), від 10 липня 2019 року N 500-р (Розпорядження N 500-р) (зі змінами), з метою цільового та ефективного використання залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, який утворився станом на 01 січня 2020 року.

1. Затвердити перелік об'єктів та заходів, фінансування яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок залишку передбаченої обласному бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року (додається).

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації, рекомендувати виконавчому комітету Новопразької селищної ради вжити заходів щодо внесення в установленому порядку змін до відповідних місцевих бюджетів на 2020 рік.

4. Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, управлінню містобудування, архітектури та капітального будівництва облдержадміністрації, рекомендувати виконавчому комітету Новопразької селищної ради забезпечити:

1) цільове та ефективне використання коштів субвенції з державного бюджету, передбачених для відповідних об'єктів та заходів;

2) надання інформації про використання коштів субвенції з державного бюджету у розрізі об'єктів і заходів управлінню регіонального розвитку облдержадміністрації щомісяця до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом.

5. Головному управлінню Державної казначейської служби України в області надавати інформацію про використання коштів субвенції з державного бюджету у розрізі об'єктів і заходів першому заступнику голови обласної державної адміністрації Кузьміну І. В. та управлінню регіонального розвитку облдержадміністрації щомісяця до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом.

6. Управлінню регіонального розвитку облдержадміністрації узагальнені інформації про використання коштів субвенції з державного бюджету у розрізі об'єктів і заходів готувати Міністерству фінансів України та Міністерству розвитку громад та територій України щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Кузьміна І. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

А. Балонь

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації
19 лютого 2020 року N 172-р

ПЕРЕЛІК
об'єктів та заходів, фінансування яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок залишку передбаченої обласному бюджету субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року

N з/п

Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці

Назва головного розпорядника коштів обласного бюджету (відповідального за виконання робіт по заходах та об'єктах)

Обсяг фінансування субвенції з державного бюджету на 2020 рік, тис. грн

Назва об'єкта (заходу), його місцезнаходження

1

2

3

4

1.

Обласний бюджет

Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації

18,412

Придбання медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства "Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради" за адресою вул. Ялтинська, 1, м. Кропивницький

18,412

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва облдержадміністрації

6791,127

Реконструкція будівлі комунального закладу "Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву "Надія" розташована за адресою: вул. Велика Пермська, 1, в м. Кропивницькому (з виготовленням проектно-кошторисної документації)

342,520

Реконструкція загальноосвітньої школи I - III ступенів N 8 Світловодської міської ради Кіровоградської області по вул. Труда, 86, смт Власівка м. Світловодськ Кіровоградської області (із виготовленням проектно-кошторисної документації)

6448,607

2.

Новопразька ОТГ

Придбання сміттєвозу з снігоочисним відвалом

1802,0

РАЗОМ:

8611,539
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали