Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Про забезпечення підприємств, організацій та установ незалежно від підпорядкування та форм власності медичними аптечками

 

 Що стосується питання необхідності бюджетній організації, яка не належить до медичної сфери, мати аптечку, то повідомляємо наступне.

На законодавчому рівні питання про забезпечення підприємств, організацій та установ незалежно від підпорядкування та форм власності медичними аптечками для надання першої невідкладної допомоги працівникам (у разі хворобливого стану) або потерпілим на виробництві (у разі настання страхового випадку) не врегульовано.

На сьогодні зазначене питання, на думку виконавчої дирекції Фонду, можна врегульовувати на рівні колективного договору, оскільки в ньому містяться положення про охорону праці.

Одночасно інформуємо, що державне управління у галузі охорони праці здійснює Держгірпромнагляд, до повноважень якого віднесено здійснення нормотворчої діяльності.

Лист від 31.08.2010 р. N 823-06-2

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали