Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. N 328 і від 11 грудня 2019 р. N 1122

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 лютого 2020 р. N 106

Київ

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. N 328 і від 11 грудня 2019 р. N 1122

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. N 328 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та свобод осіб, які позбавлені (були позбавлені) особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації з політичних мотивів, а також у зв'язку з громадською, політичною або професійною діяльністю таких осіб, підтримки зазначених осіб та членів їх сімей, заходів з реінтеграції населення тимчасово окупованих територій, здійснення виплат державних стипендій імені Левка Лук'яненка" (Постанова N 328) (Офіційний вісник України, 2018 р., N 37, ст. 1291, N 86, ст. 2829; 2019 р., N 96, ст. 3176; 2020 р., N 4, ст. 201) і від 11 грудня 2019 р. N 1122 "Деякі питання соціального і правового захисту осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення" (Постанова N 1122) (Офіційний вісник України, 2020 р., N 4, ст. 201) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 лютого 2020 р. N 106

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. N 328 (Постанова N 328) і від 11 грудня 2019 р. N 1122 (Постанова N 1122)

1. У Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на здійснення заходів щодо захисту і забезпечення прав та свобод осіб, які позбавлені (були позбавлені) особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації з політичних мотивів, а також у зв'язку з громадською, політичною або професійною діяльністю таких осіб, підтримки зазначених осіб та членів їх сімей, заходів з реінтеграції населення тимчасово окупованих територій, здійснення виплат державних стипендій імені Левка Лук'яненка, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. N 328 (Постанова N 328):

1) пункт 6 викласти в такій редакції:

"6. Рішення про фінансування витрат за напрямом, зазначеним у підпункті 1 пункту 5 цього Порядку, приймаються міжвідомчою комісією, яка утворюється Мінветеранів.

Положення про міжвідомчу комісію та її персональний склад затверджуються Мінветеранів.

До складу міжвідомчої комісії входять представники Мінветеранів, МЗС, Мінсоцполітики, Міноборони, МВС, СБУ (за згодою), Офісу Генерального прокурора (за згодою), Служби зовнішньої розвідки (за згодою), Держприкордонслужби. Також за згодою можуть включатися представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, інших органів державної влади та громадських об'єднань.";

2) у пункті 7:

абзац перший після слова "рішення" доповнити словом "міжвідомчої";

абзац другий після слів "може прийматися" доповнити словом "міжвідомчою";

доповнити пункт абзацом такого змісту:

"У разі коли особа, яка позбавлена особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації у зв'язку з громадською, політичною або професійною діяльністю такої особи, член сім'ї, близький родич або законний представник такої особи позбавлені можливості звернутися за отриманням та отримати особисто бюджетні кошти за напрямом, зазначеним у підпункті 1 пункту 5 цього Порядку, за письмовою заявою особи, яка позбавлена особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України та/або території Російської Федерації у зв'язку з громадською, політичною або професійною діяльністю такої особи, написаною в присутності його адвоката або консула, що підтверджується підписом такого адвоката або консула, бюджетні кошти можуть перераховуватися на відкритий у банківській установі особовий рахунок іншої визначеної в заяві особи.".

2. У постанові Кабінет Міністрів України від 11 грудня 2019 р. N 1122 (Постанова N 1122):

1) у пункті 6 Порядку здійснення соціального і правового захисту осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення, затвердженого зазначеною постановою:

абзац другий викласти в такій редакції:

"Положення про міжвідомчу комісію та її персональний склад затверджуються Мінветеранів.";

в абзаці третьому слово "Мін'юсту" замінити словом "Мінсоцполітики", а слова "Генеральної прокуратури" замінити словами "Офісу Генерального прокурора";

2) в абзаці першому пункту 5 Порядку здійснення заходів із психологічної реабілітації громадян України, захоплених як заручники внаслідок збройної агресії проти України, позбавлених свободи з політичних мотивів або захоплених як військовополонені у зв'язку із захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, після їх звільнення, затвердженого зазначеною постановою, слова "комісії щодо встановлення відповідності суб'єктів надання послуг кваліфікаційним вимогам" замінити словами "комісії з відбору суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали