Додаткова копія: Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо окремих змін законодавства)"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 25 квітня 2019 року N 243

Про схвалення проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо окремих змін законодавства)"

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", Закону України "Про інститути спільного інвестування" (Закон N 5080-VI), Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок", частини другої статті 8 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", частини першої статті 3 Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" (Закон N 917-VIII), Закону України від 05.10.2017 N 2164-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" щодо удосконалення деяких положень" (Закон N 2164-VIII), Закону України від 21.12.2017 N 2258-VIII "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність" (Закон N 2258-VIII), Закону України від 05.10.2017 N 2155-VIII "Про електронні довірчі послуги" (Закон N 2155-VIII), Закону України від 23.03.2017 N 1982-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями" (Закон N 1982-VIII) Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Схвалити проект рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (щодо окремих змін законодавства)" (далі - Проект), що додається.

2. Скасувати рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.07.2018 N 515 "Про схвалення доопрацьованого проекту рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з організації торгівлі на фондовому ринку".

3. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (І. Курочкіна) забезпечити:

оприлюднення цього Проекту на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

подання цього Проекту на погодження до Державної регуляторної служби України, Антимонопольного комітету України, Національного банку України, Державної служби фінансового моніторингу України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Панченка О., Тарабакіна Д.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 25 квітня 2019 р. N 28
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали