Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 20 березня 2020 року N 703

м. Київ

Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Відповідно до положень статті 19 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII), ураховуючи письмову заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ" від 17 лютого 2020 року N 25/4/7/1/6358 щодо здійснення позапланового заходу державного контролю дотримання вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (Постанова N 1469), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Провести позапланову виїзну перевірку відповідно до питань, необхідність перевірки яких стала підставою для здійснення цього заходу, а саме дотримання ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ" (код ЄДРПОУ 41916045) вимог законодавства у сфері енергетики та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу, затверджених постановою НКРЕКП від 27 грудня 2017 року N 1469 (Постанова N 1469).

 

Голова НКРЕКП

В. Тарасюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали