Додаткова копія: Про Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, на 2014 рік

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Вісімнадцята сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26.06.2014 р. N 1018

Про Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, на 2014 рік

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України від 6 травня 2014 року N 1240-VII "Про затвердження Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" (Закон N 1240-VII), Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 2 вересня 2013 року N 471/2013, Указу Президента України від 1 травня 2014 року N 447/2014 "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" (Указ N 447/2014) обласна рада вирішила:

1. Затвердити Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, на 2014 рік (додається).

2. Рекомендувати районним та міським радам області затвердити відповідні програми та передбачити кошти на їх виконання.

3. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи облдержадміністрації щоквартально, протягом 2014 року інформувати обласну раду про виконання Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету (Адам В. І.).

 

Голова ради

І. Балога

 

Додаток

ПАСПОРТ
Програми матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, на 2014 рік

1. Найменування

Програма матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області на 2014 рік

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Закон України від 17 березня 2014 року N 1126-VII "Про затвердження Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" (Закон N 1126-VII);
Укази Президента України:
- від 2 вересня 2013 року N 471/2013 "Про затвердження Положення про територіальну оборону України";
- від 1 травня 2014 року N 447/2014 "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" (Указ N 447/2014)

3. Ініціатори розроблення Програми

Закарпатський обласний військовий комісаріат, обласна державна адміністрація

4. Розробник Програми

Закарпатський обласний військовий комісаріат

5. Співрозробник програми

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи облдержадміністрації

5. Відповідальні виконавці Програми

Облдержадміністрація (відділ взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи облдержадміністрації).
Закарпатський обласний військовий комісаріат

6. Учасники Програми

Закарпатський обласний військовий комісаріат, відділ взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи облдержадміністрації

6. Термін реалізації Програми

2014 рік

7. Джерела фінансування

Обласний та місцеві бюджети

8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

6400,0 тис. гривень

9. Усього, у тому числі за рахунок коштів обласного бюджету

6400,0 тис. гривень

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Закарпатської обласної ради
26 червня 2014 року N 1018

ПРОГРАМА
матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, на 2014 рік

1. Загальні положення

У зв'язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки та зростанням соціальної напруги в окремих регіонах України, захопленням незаконно створеними збройними формуваннями будівель органів державної влади, правоохоронних органів, аеропортів, військових частин та установ тощо, можливою загрозою захоплення територій інших областей виникла нагальна потреба в утворенні 4-го батальйону територіальної оборони Закарпатської області та його матеріально-технічному забезпеченні для захисту суверенітету нашої держави та, безпосередньо, території і населення Закарпатської області.

Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, на 2014 рік (далі - Програма) розроблено відповідно до Законів України "Про оборону України", "Про затвердження Указу Президента України "Про часткову мобілізацію" (Закон N 1240-VII), Указів Президента України від 2 вересня 2013 року N 471/2013 "Про Положення про територіальну оборону України", від 1 травня 2014 року N 447/2014 "Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави" (Указ N 447/2014) щодо проведення часткової мобілізації на території України та формування в кожній області, на базі обласних військових комісаріатів, батальйонів територіальної оборони.

2. Мета Програми

Основною метою Програми є забезпечення державного суверенітету та незалежності України, зокрема забезпечення відмобілізування, формування за штатом воєнного часу та здійснення заходів щодо матеріально-технічного забезпечення потреб особового складу 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області, засобами індивідуального захисту, зв'язку та предметами речового майна і спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання поставлених завдань.

3. Управління Програмою та контроль за її виконанням

Організація виконання Програми покладається на облдержадміністрацію (відділ взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи облдержадміністрації). Основним виконавцем заходів Програми є Закарпатський обласний військовий комісаріат.

4. Ресурсне забезпечення Програми

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, передбачених на виконання цієї Програми на відповідний період.

тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми

2014 рік, тис. грн.

Усього витрат тис. грн.

Усього,

6400,0

6400,0

у тому числі:

 

 

обласний та інші місцеві бюджети

6400,0

6400,0

5. Обґрунтування шляхів і засобів розв'язання проблеми, строки виконання завдань та заходів Програми

Програма передбачає комплексне розв'язання у невідкладному порядку проблем матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників антитерористичної операції, розташованих на території Закарпатської області на 2014 рік (речове майно та спорядження), відповідно до заявок командирів військових підрозділів та керівників підрозділів інших учасників антитерористичної операції, затверджених військовим комісаром Закарпатської області та погоджених комісією обласної ради з питань бюджету.

Виконання Програми дасть можливість виконати вимоги законів України та указів Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України щодо мобілізації, формування за штатом воєнного часу батальйону територіальної оборони Закарпатської області на базі Закарпатського обласного військового комісаріату та інших військових підрозділів, розташованих на території області.

6. Координація та контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснюється відділом взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції та оборонної роботи облдержадміністрації. Відповідальним за надання звітних матеріалів про виконання Програми є Закарпатський обласний військовий комісаріат.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали