Оплата

Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.

Після оформлення і відправки Замовлення-купівлі (кошик в правому верхньому куті сайту) з'являється можливість скачати рахунок-фактуру. Краще це зробити. Рахунок також дублюється на e-mail, хоча лист може потрапити до вашого поштового SPAM і не дійти до адресата. В такому випадку треба передзвонювати.

Фізичні особи можуть сплатити рахунок в будь-якому банку.

 

Доставка

Замовлені в електронному вигляді нормативи доставляються по e-mail практично відразу після надходження оплати.

Бухгалтерські документи в паперовому вигляді доставляються Укрпоштою, якщо при оформленні замовлення окремо передбачена їх доставка.

В іншому випадку, вони поставляються через e-mail у вигляді електронних сканів бухгалтерських документов (які можна роздрукувати), або їх оригінали можна отримати в офісі.

Нормативи у вигляді друкованих видань відправляються рекомендованим листом Укрпоштою, якщо доставка замовлена ​​при оформленні Замовлення Термін готовності для отримання або відправки 1-2 робочих дня, може бути швидше. Бухгалтерські документи (оригінали) присутні в пакеті, що відправляється.

Якщо доставка не була замовлена, то весь комплект (книжки з бухгалтерськими документамі) можна отримати в офісі. Ще варіант - відправка Новою поштою за рахунок одержувача.

 

Щодо Договору на придбання окремих документів

По практиці, що склалася, ми не дуже практикуємо офомлення разових продажів документів за Договорами (дивиться «Які бухгалтерські документи ви даєте…»).

Це пов’язано з тим, що дуже складно та дорого готувати окремий Договір, який по нашому внутришньому регламенту організації повинен проходити перевірку у юридичному департаменті, повинен контролюватися відповідними підрозділами тощо. В такому випадку собівартість передпродажньої обробки замовлення на окремий документ може значно перевищувати отриманий прибуток.

Якщо наявність договору є критичною умовою придбання, то складемо типовий Договір. Завантажте Договір, внесіть свої дані/реквізити та надішлить нам. Якщо замовлена поштова доставка друкованого видання або бухгалтерських документів - підписаний договір буде доставлений з ними. В іншому випдку його завжди можна забрати з центрального офісу.

Враховуючи можливі значні витрати на юридичну обробку та юридичну експертизу нетипового Договору, звертаємо Вашу увагу, що в нас дуже обмежені можливості для коректування та окремого узгодження нетипового Договору.


  

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали